aktualności :
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Aktualności Starostwa
Opublikowano: 20 marzec 2020 Odsłony: 1687

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego na podstawie § 8 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 433), kierując się dobrem zarówno petentów, jak i pracowników tut. urzędu od dnia 23.03.2020 r. Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej będzie przyjmowało strony od poniedziałku – do piątku w godzinach od 7:00 – 15:00 zgodnie z wcześniej ustalonymi telefonicznie terminami.

Osoby, które nie ustaliły wcześniej telefonicznie terminu załatwienia sprawy nie będą obsługiwane.  Informujemy również, że w godzinach pracy urzędu, na zewnątrz - przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej ul. Kościelna 5b zostanie udostępniona skrzynka podawcza, w której można będzie umieścić wnioski lub inną korespondencję kierowaną do starostwa.

Wprowadzone ograniczenia mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Państwa i pracowników tut. urzędu. Dodatkowe informacje i aktualności dotyczące pracy starostwa będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej  http://www.powiatsuski.pl/

Z poważaniem

Józef Bałos

Starosta Suski


Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościZmiany w pracy starostwa - aktualizacja
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008