Wydział Kultury, Turystyki i Promocji
Opublikowano: 11 maj 2020 Odsłony: 978

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej przy współudziale władz samorządowych z terenu powiatu suskiego organizuje konkurs  pn. „Przyłącz się do zwalczania agresji i hejtu w sieci”. Konkurs ma polegać na opracowaniu hasła oraz logo akcji. W obecnej sytuacji dzieci i młodzież spędza długi czas w sieci internetowej. Poza nauką mają dostęp do różnych stron, na których pojawiające się treści, zdjęcia oraz filmy zawierają dużo agresji i wulgaryzmów. Stworzony przez dzieci i młodzież z terenu powiatu suskiego symbol w postaci logo, będzie informować administratora danej strony internetowej, że treści, jakie się pojawiają np. w komentarzach, zawierają agresje i hejt. Wklejone pod takie treści opracowane logo, zasygnalizuje administratorowi strony, iż treść ta powinna  być usunięta. Udział jest dobrowolny, niemniej jednak zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w przedsięwzięciu i przesłania swoich pomysłów przez uczniów wszystkich szkół z naszego powiatu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościKonkurs „Przyłącz się do zwalczania agresji i hejtu w sieci”