Wydział Inwestycji, Drogownictwa i Rozwoju Kategoria: Przetargi
Opublikowano: 10 luty 2020 Odsłony: 228

Przetarg nieograniczony na dostosowanie i poprawę jakości bazy danych ewidencji gruntów i budynków do zgodności z modelem pojęciowym, poprzez kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków obrębu Osielec w jednostce ewidencyjnej Jordanów.

Dokumentacja postępowania:

ogłoszenie o zamówieniu przesłane do publikacji w duue.pdf

ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w duue.pdf

siwz wz.272.1.2020.wg i załaczniki.zip

UWAGA: Oferty należy składać wyłącznie w postaci elektronicznej zgodnie z zapisami siwz.

Klucz publiczny służący do szyfrowania ofert znajduje się w folderze "siwz_wz.272.1.2020.wg i załaczniki.zip"

Zmiana siwz oraz ogłoszenia o zamówieniu:

(Opublikowano dnia 19.02.2020r.)

pismo wz.272.1.2020.wg.1 z dnia 19.02.20r.pdf

zmiana ogłoszenia o zamówieniu przesłana do publikacji w duue.pdf

załącznik nr 3 do siwz- formularz ofertowy osielec- 19.02.2020r.doc

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówPrzetarg- Dostosowanie i poprawa jakości bazy danych ewidencji gruntów i budynków do zgodności z modelem pojęciowym, poprzez kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków obrębu Osielec w jednostce ewidencyjnej Jordanów